noclegi, pokoje do wynajęcia, dom do wynajęcia, Agroturystyka Kotliny Kłodzkiej, Agroturystyka Sudety - Andrzej Piwowar - Dolny Śląsk, Jaszkowa Górna 155a, telefon 695612625,

Oferta - Agroturystyka Wezuwian, Andrzej Piwowar,Dolny Śląsk, Kotlina Kłodzka, Jaszkowa Górna 155a

Agroturystyka Wezuwian, Andrzej Piwowar,Dolny Śląsk, Kotlina Kłodzka, Jaszkowa Górna 155a

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Oferta

Świadczymy usługi agroturystyczne przez cały rok ! Oferujemy pokoje gościnne jedno, dwu jak też trzyosobowe z jadalnią, salonem z kominkiem, dostępem do łazienki (z pralką) oraz w pełni wyposażonej kuchni. Cena od osoby - od 25 zł za dobę. Istnieje również możliwość wynajęcia całego domu np. dla większych grup lub rodzin - 300 zł za dobę.
W gospodarstwie mile widziane są Wasze zwierzęta (psy, koty itp.). Za pobyt dzieci do lat 5-ciu nie pobieramy żadnych opłat, dzieci do lat 12-tu - możliwe zniżki.

Oferta Gospodarstwa obejmuje również dodatkowy domek drewniany wolnostojący z pokojami gościnnymi, ogród z miejscem do odpoczynku, grillowania lub zabaw przy ognisku. W okolicy - miejsca głębokiej ciszy (idealne do długich spacerów) oraz wspaniałe widoki na Kotlinę Kłodzką... Ponadto polecamy przygotowanie całodziennego wyżywienia z produktów ekologicznych, pochodzących z własnego dospodarstwa (mleko, ser, jajka itp). Możliwa jest również organizacja wycieczek pieszych i rowerowych (prosimy jednak o wcześniejszy kontakt). Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, zarówno zwolennicy aktywnego wypoczynku jak i błogiego lenistwa... Serdecznie Państwa zapraszamy !!

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego